Odzież nie tylko na żagle

Wielu osobom marka Helly Hansen może kojarzyć się z aktywnym wypoczynkiem nad wodą oraz z wyprawami żeglarskimi. To właściwy kierunek, ponieważ marka ta rzeczywiście specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości i prestiżowej odzieży, która doskonale sprawdza się w warunkach wzmożonej wilgotności. W polstor.pl przygotowaliśmy dla Was specjalistyczna odzież, która ochroni Was przed wiatrem, chłodem oraz wodą i z powodzeniem może być wykorzystywana nie tylko w trakcie rejsów żeglarskich. Obecnie oferta marki ewoluuje, czego efektem są nowe linie produktów dedykowane miłośników aktywnego wypoczynku.

Kurtki oraz bluzy Helly Hansen z najnowszej kolekcji, pomogą Wam w zachowaniu komfortu w trakcie najbardziej wymagających wypraw w góry lub do lasu, a przy tym będą bezpieczne dla Waszego organizmu. Odpowiednia wentylacja sprawia, że odzież z popularnym logotypem HH zapewnia skórze możliwość oddychania i minimalizuje ryzyko urazów, otarć lub odparzeń, nawet w bardzo wymagających warunkach. Szeroka oferta HH zawiera nie tylko kurtki, ale również bieliznę termoaktywną, odzież codzienną, również lifestylową, czy wygodne i wytrzymałe buty, które zawsze warto zabrać ze sobą na wyprawę. Jeżeli zależy Wam na bezpieczeństwie, wysokiej jakości ubrań i unikalnym stylu to wszystkie te potrzeby spełni najnowsza kolekcja od Helly Hansen.

Jak przygotować się do wyprawy?

Przede wszystkim powinniśmy określić kierunek takiej wyprawy oraz jej długość. Od tego w dużej mierze będzie zależał ekwipunek, który przygotujemy, w tym również rodzaj i ilość odzieży. Jeżeli wybieramy się w góry to nawet latem zadbajmy o posiadanie pod ręką ciepłej kurtki oraz polaru, które ochronią nas przed zimnem. Każdorazowo warto mieć również kurtkę przeciwdeszczową i wiatroszczelna, ponieważ pogoda w górach potrafi spłatać figle. Solidne buty do wypraw trekkingowych od Helly Hansen to podstawa, dzięki której zadbamy o zdrowie naszych stóp i zminimalizujemy ryzyko bolesnych urazów.

W każdą wyprawę warto zabrać ze sobą bieliznę termoaktywną. Nawet jeżeli do lasu wybieramy się dosłownie na kilka godzin, to bielizna taka ochroni nas przed chłodem oraz zapewni odpowiednie odprowadzenie wilgoci z powierzchni naszej skóry. Jeżeli jest to upalny dzień, to bielizna taka zajmie mało miejsca w naszym plecaku i będzie zawsze pod ręką. Na żagle weźmy popularny sztormiak i kalosze oraz buty przeznaczone do poruszania się po wilgotnej powierzchni pokładu. W ten sposób zadbamy nie tylko o swoją wygodę, ale przede wszystkim o nasze bezpieczeństwo. W ofercie Helly Hansen znajdziemy również czapki oraz pojemne torby i plecaki, które pozwolą nam spakować się na każdą ewentualność. Jeżeli szukacie gwarancji wysokiej jakości odzieży do wypraw żeglarskich, trekkingowych, czy też swobodnych spacerów po lesie, to zdecydowanie warto sprawdzić ofertę HH w sklepie polstor.pl